Więc teraz kontemplujemy reakcję na klęski…Godfrey Bloom podchwytuje ironię sytuacji, gdy PE debatuje nad unijną polityką reagowania na klęski i katastrofy…

Godfrey Bloom (EFD):

Wstaję z pewną pokorą, jako że reprezentuję kraj, któremu udało się wybrać na premiera i Kanclerza Skarbu – Szkota. Jedynego Szkota na świecie, którego nie obchodzi ile pieniędzy wydaje – to interesujący fenomen. Więc, jak powiadam, wstaję z pewną pokorą.

Jednakże, oczekuję z zainteresowaniem, z wielkim brytyjskim poczuciem humoru, co jest jedyną rzeczą, której nikt nie może zabrać, z tego miejsca, które dało nam politykę energetyczną, politykę zatrudnienia, politykę rybołówstwa i politykę rolną, niemal wszystko, co w tym miejscu zrobiono, było kompletną i całkowitą katastrofą.

Więc teraz zastanawiamy się nad reakcją na katastrofy, większość których oczywiście tworzymy sobie sami w tym miejscu. Więc nie mogę powiedziec, że cieszę się na to by zobaczyć jak to się rozwinie, jak potoczy się to w przyszłości. Chciałbym po prostu zobaczyć jakiego rodzaju bajzel na kółkach zrobicie w tym przypadku.

► Debata: Europejska zdolność reagowania w przypadku klęsk i katastrof…
► Parlament Europejski, Strasburg – 27 września 2011
► Mówca: poseł Godfrey Bloom, Europa Wolności i Demokracji

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: